Thursday, March 26, 2009

More Scrapbooking

With more Memory Box.

I looked around again at the challenges on the Memory Box blog and found this one by Cate, to scrapbook challenging photos.  It didn't take too long to find this picture - cute but out of focus and not looking at the camera.  

I took some pics of Willie in his Phillies gear right after they won the World Series and this one was the best of the bunch, but still not so great.  I really wanted to get this in his book, b/c the Phillies don't win too often!  Layout is super simple using Memory Box Biscotti papers and Doodlebug alpha stickers.

3 comments:

Shilo said...

***
W Czytelni Naukowej numer XV w Warszawie korzystając z państwowego komputera będącego własnością narodu polskiego, z którego ktoś ukradł przeglądarkę Internet Explorer i zainstalował na tym komputerze kradzioną przeglądarkę Mozilla Firefox autor tych słów miał problem z współtworzeniem blooga: http://naszbraciszek.bloog.pl i pocztą e-mail; naszbraciszek@wp.pl, która jest jego własnością. Autor tych słów proponuje doprowadzić do rozprawy Sądowej w tej sprawie ponieważ twierdzi on publicznie na witrynach wielu krajów, że pracownicy Wirtualnej Polski i inni pracownicy administracji państwowej wielokrotnie popełniali przestępstwa zaliczane do zbrodni ludobójstwa na nim innych osobach w Internecie niszcząc ich dzieła w tym usiłując uczynić z nich lub wmówić innym osobom, że są przestępcami lub osobami psychicznie chorymi.

***

ARTYKUŁ 44 KONSTYTUCJI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ:
wtorek, 24 marca 2009 14:23

Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm

***

Blog założony przez Grzegorza Laskowskiego PESEL: 59120605437, NEKE: 77766677766677666, któremu przestępcy przeszkadzali w czasie współtworzenia go; jest on dowodem w postępowaniu przeciwko podejrzanemu o popełnianie zbrodni ludobójstwa na narodzie polskim oraz współudziale w zbrodniach wojennych na innych narodach w tym okupowaniu krajów arabskich Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Lechowi Kaczyńskiemu.

***

fatma said...

hi, very creative person you are,,,

wendyp said...

This is awesome!!! We don't follow baseball much, but we were so excited to see our Phillies win!